Магазин
 
Головна arrow Новини
Новини
Відкритий турнір, "Вільна піраміда" 18.09.2010 р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
18 вересня відбувся відкритий турнір з "Вільної піраміди". В змаганнях приймали участь 24 чоловіків та жінок. Перше місце впевнено виборов Дрозда Олександр із Хмельницького. Лише фінальна гра була для нього досить важкою, адже суперником його був також неодноразовий призер Наконечний Ігор. На цей раз Ігору дісталось друге місце. Третє та четверте місце посіли Зимак Микола Борисович та Просинюк Тарас із Чорткова. Досить цікаво було спостерігати за напруженою грою двох давніх суперників Наконечного Ігора та Зимака Миколи Борисовича, де на цей раз перемога дісталась Ігору з рахунком 4:2.

Наступний турнір з дисципліни "Вільна піраміда" відбудеться 04 - 05 грудня 2010 року. Це буде відкритий всеукраїнський турнір "Кубок Абриколь Тернопіль 2010".

Сітка

Підсумковий протокол
 
Відкритий турнір з Пулу, дисципліна "Дев`ятка" 11.09.2010 р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
Після літнього відпочинку в БК "Абриколь" знову розпочався період змагань. 11 вересня відбувся турнір з Пулу, дисципліна "Дев`ятка". Переможцем турніру став Островський Руслан, який впевнено йшов до перемоги, адже неодноразово виборював призові місця в цій дисципліні. Друге місце посів Томащук Ігор. Третє та четверте місце завоювали Хромов Олексій та Подлісний Олександр. На цьому турнірі кожен учасник мав змогу помірятись силами з усіма суперниками. Гра тривала до шести перемог. Всі учасники із задоволенням приймали участь в змаганнях.

Наступний турнір з Пулу, дисципліна "Дев`ятка" відбудеться 30 жовтня 2010 року. Він буде відбірковим до Кубку України з Пулу, дисципліна "Дев`ятка".

Сітка

Підсумковий протокол
 
Турнір вихідного дня "Дев"ятка" Надрукувати Надіслати електронною поштою
5 червня відбувся в клубі турнір вихідного дня. Участь приймавли усі бажаючі спробувати свої можливості. Гра тривала до 5 перемог, фінал до 7.Спортсеми з великим задоволенням показували свою майстерність в грі. Найсильнішим, впевнено боровшись за приз став Руслан Островський. Друге місце отримав Черкіс Михайло, програвши в фіналі Русланові з рахунком 6:7. Третє - четверте наполегливо і впевнено отримали Гаврилишен Павло та Наконечний Ігор. Усі спортсмени та глядачі отримали максимум задоволення від гри. Наступні змагання відбудуться 07.08.10 Відкритий турнір з Пулу, дисципліна "Вісімка", чол., жін.
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Наступна > Кінець >>

Всього 365 - 377 з 409
RocketTheme Joomla Templates