Магазин
 
Головна arrow Новини
Новини
Відкритий турнір з Пулу, дисципліна "Дев`ятка" 11.09.2010 р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
Після літнього відпочинку в БК "Абриколь" знову розпочався період змагань. 11 вересня відбувся турнір з Пулу, дисципліна "Дев`ятка". Переможцем турніру став Островський Руслан, який впевнено йшов до перемоги, адже неодноразово виборював призові місця в цій дисципліні. Друге місце посів Томащук Ігор. Третє та четверте місце завоювали Хромов Олексій та Подлісний Олександр. На цьому турнірі кожен учасник мав змогу помірятись силами з усіма суперниками. Гра тривала до шести перемог. Всі учасники із задоволенням приймали участь в змаганнях.

Наступний турнір з Пулу, дисципліна "Дев`ятка" відбудеться 30 жовтня 2010 року. Він буде відбірковим до Кубку України з Пулу, дисципліна "Дев`ятка".

Сітка

Підсумковий протокол
 
Турнір вихідного дня "Дев"ятка" Надрукувати Надіслати електронною поштою
5 червня відбувся в клубі турнір вихідного дня. Участь приймавли усі бажаючі спробувати свої можливості. Гра тривала до 5 перемог, фінал до 7.Спортсеми з великим задоволенням показували свою майстерність в грі. Найсильнішим, впевнено боровшись за приз став Руслан Островський. Друге місце отримав Черкіс Михайло, програвши в фіналі Русланові з рахунком 6:7. Третє - четверте наполегливо і впевнено отримали Гаврилишен Павло та Наконечний Ігор. Усі спортсмени та глядачі отримали максимум задоволення від гри. Наступні змагання відбудуться 07.08.10 Відкритий турнір з Пулу, дисципліна "Вісімка", чол., жін.
 
Відкритий чемпіонат області "Вільна піраміда" Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.05.10. Відбувся відкритий чемпіонат області, дисципліна "Вілна піраміда".
Наконечний{ Ігор дуже серйозно і наполегливо підійшов до гри. Це дало йому свої результати.
Дуже швидка зустріч і впевнена перемога Ігоря привела його в фінал. До останнього шара неможливо щось
передбачити. Коли Ігор Наконечний забив вирішальний шар в фіналі Подлісному Олександру, зал почав аплодувати. Всі учасники проявили характер і волю до перемоги. Третє - четверте посіли Сем'янів Андрій та Оленюк Василь. Наступні змагання відбудуться 19.06.10.Відкритий турнір, дисципліна "Комбінована піраміда",чол., жін.
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Наступна > Кінець >>

Всього 378 - 390 з 421
RocketTheme Joomla Templates