Магазин

Головна
Відкритий чемпіонат області з Вільної піраміди Надрукувати Надіслати електронною поштою

12 березня в СБК "Абриколь" відбувся відкритий чемпіонат області з Вільної піраміди. В туннірі приймали участь 26 чоловік. З них 14 - тернополян, 5 спортсменів з Чортковата та 7 учасників з Івано-Франківська та Франківської обл.Цікавим та незвичним було те, що переожцями чемпіонату стали виключно гості нашої області. Перше місце виборов Дємідов Михайло (Івано-Франківськ), друге посів Гринішак Ярослав (Івано-Франківськ). Третє місце поділили молодий спортсмен Дмитерко Юрій (Коломия) та Мєховніков Руслан (Білорусія). Фото з турніру>> Підсумковий протокол>>Сітка>>

З жінок в змаганнях з Піраміди уже вкотре брала участь лише одна тернополянка Оля Сокульська. З цієї причини суддівська колегія вирішила нагородити Олю пам`ятним дипломом та призами.

Наступні змагання з Вільної піраміди в Тернополі відбудуться 2 квітня 2011 року також в СБК "Абриколь". А 17 - 20 березня відбудеться всеукраїнський турнір з Вільної піраміди "Кубок Полісся" в Житомирі. Положення про всеукраїнський турнір "Кубок Полісся"