Магазин
 
Головна
Мальта. Чемпіонат Європи зі Снукеру Надрукувати Надіслати електронною поштою

29 березня розпочався Командний Чемпіонат Європи зі Снукеру на Мальті, на котрі, як ми раніше повідомляли, поїхав наш тернопільський спортсмен Руслан Островський. В цей день ввечері відбулась урочиста церемонія відкриття змагань. Фото з цієї церемонії можна переглянути за посиланням>>. Українська команда поїхала на Мальту під керівництвом британського тренера Алана Трігга (чемпіона світу зі Снукеру серед сеньйорів). До складу нашої команди, крім Руслана ввійшли Сергій Ісаєнко та Олександр Касьянов.

День 1. В перший день змагань 30 березня команді України довелось зустрітись з командою Мальта (2). Мальтійці виявились досить сильними суперниками та виграли з рахунком 10:4. Але не варто сильно засмучуватись. Адже потрібно пам`ятати, що для України Снукер досить новий напрямок в більярді. Аще й тому, що ця ж команда Мальта (2) в той самий день виграла в команди з Фінляндії 10:2, а сьогодні в Ісландії 10:0. Це говорить про те, що не така вже й слабка команда України. Можливо, ще не встигли зосередитись на новому місці .

День 2. Щойно стали відомі результати сьогоднішньої гри збірної України з командою з Шотландії. Шотландці перемогли з рахунком 10:0. Нашій команді "повезло" на сильних суперників. Фінляндія також виграла в нашої збірної, але вже з рахунком 10:5.

День 3.Сьогодні команда України зустрічається з командою Ісландії. Ісландці поки що виграють з рахунком 6:2. Для українскої команди залишилось ще дві зустрічі: з командами Ізраїль (1) та Ірландія (1). Це є також досить сильні команди, які в Снукері далеко не початківці (на відміну від нашої команди). Тому сподіватись на особливі перемоги не варта. Але тішить те, що і Україна не здається без бою. Впевнені, що кожен виграний флейм дається нашим спортсменам надзвичайно важко. Сподіваємось, лише сама участь у даному чемпіонаті піднесе наших снукеристів на щабель вище в їхніх власних досягненнях. Адже тут на Україні їм настільки напружено ще не вдавалось грати. Результат гри з командою Ізраїль (1) 10:2 на користь Ізраїлю.

День 4. Результати гри збірної команди України з командою Ірландія (1) не були шокуючими: 10:0 на користь Ірландії. Адже Ірландія, як і Шотландія та Уельс - це лише частини Великобританії, яка і дала початок європейському Снукеру. Для нас залишилось лише дочекатись остаточного рахунку гри України з Ісландією.

!!! Таки за останню гру наша команда вирішила позмагатись у повну силу. Остаточний рахунок Україна проти Ісландії 6:10. Шкода, що не в користь України.


 
< Попередня   Наступна >
RocketTheme Joomla Templates