Магазин
 
Головна arrow Про нас
Про нас Надрукувати Надіслати електронною поштою

Ласкаво просимо на сайт БК «Абриколь»! 

Більярдний клуб «Абриколь» працює для Вас з 2003 року. За час свого існування клуб зарекомендував себе, як сучасний, задовольняючий потреби клієнта більярдний клуб, який постійно розвивається, враховуючи смаки відвідувачів. «Абриколь» найбільший більярдний клуб у місті Тернополі, в якому Ви можете грати як російський більярд, так і американський пул та снукер.
В клубі розмістився головний штаб більярдного спорту міста - Тернопільський обласний осередок Національної Федерації спортивного більярду України. В більярдній постійно проводяться змагання. Серед наших відвідувачів є вже справжні спеціалісти гри в більярд. Клуб радо зустрічає спортсменів, аматорів, любителів і просто бажаючих відпочити.
Якщо Ви відчуєте, що зголодніли - не відволікаючись від гри, Ви зможете замовити смачно приготовані страви і напої за Ваш стіл. Бар клубу «Абриколь» - це прекрасне місце зустрічей та відпочинку. Тут Ви завжди зможете смачно поїсти, відзначити перемогу, переглянути спортивний матч і провести свято. Також в нас є затишний окремий зал для спокійного відпочинку у своєму колі друзів.
Більярдний клуб «Абриколь» працює для Вас з 10:00 до 02:00. Біля клубу є безкоштовна парковка. Завітайте в більярдний клуб «Абриколь»! Відчуйте задоволення від гри, відпочиньте! Доброго Вам здоров'я, прекрасного і незабутнього відпочинку в клубі «Абриколь»!
 
RocketTheme Joomla Templates