Магазин
 
Головна
Визначились переможці турніру з "Динамічної піраміди"! Надрукувати Надіслати електронною поштою
 27
27
1 серпня в клубі відбулись змагання з "Динамічної піраміди". В фіналі турніру зустрілись Ігор Наконечний і Микола Зимак. Фінальна зустріч була дуже напруженою , глядачі із задоволенням спостерігали за грою. Спортсмени довго змагались. Коли Ігор з Миколою зрівняли рахунок 3:3 - ніхто не знав, як закінчиться остання партія.Фінал завершився перемогою Ігоря Наконечного з рахунком 4:3. Третє-четверте міcця - Василь Миронюк і Тарас Просинюк.

П'яте-восьме місця посіли Володимир Демкович, Володимир Демкура, Влад Бритковський і Денис Кукушкін.
В змаганні прийняли участь 20 спортсменів. Приймав участь у турнірі ветеран більярдного спорту , неодноразовий учасник чемпіонатів Європи зі спортивного більярду, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, доцент Тернопільського Національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка - Лящук Ростислав Петрович, який сам приймає участь у всеукраїнських змаганнях, і готує до них молодих спортсменів, серед яких має великий авторитет.
Наступні змагання з "Динамічної піраміди" відбудуться 29 серпня . Це буде чемпіонат Тернопільської області, який є відбірковим до чемпіонату України з "Динамічної піраміди", що пройде 10-13 вересня у м. Луганськ.

Лящук Ростислав Петрович

 

 
< Попередня   Наступна >
RocketTheme Joomla Templates