Магазин
 
Головна
Кубок м.Тернополя і області з більярдного спорту пул дисципліна «9»
        3 жовтня пройшов відкритий  Кубок м.Тернополя і області з більярдного спорту пул  дисципліна  «9».  У змаганнях прийняли участь 14 більярдиста . Глядачі з цікавістю спостерігали за спортивними двобоями в більярдному клубі «Абриколь» .Треті місця поділили  Шаванов Олег(м.Тернопіль)  і Томащук Ігор ( Тернопіль)  . Друге місце посів КМС Островський Руслан . Кубок   міста Тернополя забрав  львів’янин  КМС Віталій Пацура,який цього року був бронзовим призером чемпіонату Європи з пулу «10» серед юнаків.
       Нагадуємо вам, що 16-18 листопада 2012року в БК»Абриколь» буде проведено фінал Кубку України з більярдного спорту пул, дисципліна «9».Традиційно, у ці холодні осінні дні, на ці змагання збираються найсильніші спортсмени, зі всієї України, щоб вибороти один з найпрестижніших трофеїв вітчизняного більярду. Запрошуємо всіх бажаючих прийти і прийняти участь, або подивитися на захоплюючі двобої зірок європейського рівня.

 
Результати кубку м.Тернополя та області з пулу «10»
6 жовтня 2012 року в БК «Абриколь» пройшов Кубок м.Тернополя та області з пулу «10» . Не всі можливі фаворити змагань прийняли у них участь, так як були делеговані на змагання в сусідню область. Несподіванкою стало 5 місце, яке взяв наймолодший учасник змагань Потапов Максим (2002 р.н). Перспективні пулісти Гаврилишин Павло і Матвійків Степан посіли 3-4 місця. Срібло у Ігоря Наконечного (1972 р.н) з Теребовлі, який є ветераном більярдного спорту області. Володарем Кубку став Шаванов Олег (1982 р.н) , який продемонстрував нам чудову гру.
 
Підсумки чемпіонату м. Тернополя та області з більярдного спорту, дисципліна "Вільна піраміда"

  29-30 вересня пройшов відкритий  чемпіонат Тернопільської області з більярдного спорту дисципліна  «Вільна піраміда».  У змаганнях прийняли участь 23 більярдиста . Глядачі з цікавістю спостерігали за спортивними двобоями в більярдному клубі «Абриколь». ТОО  ФСБУ дякує гуртовні  «Пан Баняк» в особі  Приймака Віталія за надані призи. У півфінал вийшли Бритковський Владислав(м.Тернопіль) і Рісний Ігор(м.Чортків)  . Друге місце посів рівненчанин Анатолій Анісімов.Чемпіоном  Тернопільської області з «Динамічної піраміди» став Андрій Сеник.

 

 
УВАГА ! Відкриття більярдного сезону
Запрошуємо всіх на відкриття осінього сезону в БК Абриколь.
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Наступна > Кінець >>

Всього 295 - 308 з 397
RocketTheme Joomla Templates