Магазин
 
Головна
Більярд без обмежень!!!
В суботу 29 жовтня в БК "Абриколь" завітала досить велика компанія, що відразу привернула увагу постійних відвідувачів. Це була група глухих та слабочуючих  разом з художнім керівником обласного будинку культури глухих Галиною Петрівною Бутко. Саме від неї нещодавно дирекція БК "Абриколь" дізналась, що багато таких людей в Тернополі грають в більярд.

Фото>>

 
Чемпіонат Тернопільської області з "Вільної піраміди"
29 жовтня в більярдному клубі "Абриколь" відбувся Чемпіонат Тернопільської області з Вільної піраміди. Участь в змаганнях цього разу приймали лише тернополяни. Переможцем чемпіонату став Андрій Сеник. Друге місце посів Іванчишин Петро. Третє поділили Оленюк Василь та Подлісний Олександр.

Фото>> Підсумковий протокол>> Сітка>>

 
Кубок Тернопільської області з Пулу
15 жовтня в БК "Абриколь" відбувся Кубок Тернопільської області з Пулу "9", який був підготовчим етапом до Кубку України з Пулу, що відбудеться наступного місяця в м. Тернопіль. В змаганнях брали участь 16 тернополян (12 чоловіків та 4 жінок). Переможцем Кубку став Томащук Ігор. Нелегкою видалась для нього боротьба з Островським Русланом. Фінальна гра велась до 7 перемог, і лише в контровій партії визначилась остаточна перемога Ігора. Отже, друге місце посів Островський Руслан, а третє поділили Наконечний Ігор та Шаванов Олег.
 
Історія більярду
Історія улюбленої Вами гри
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 Наступна > Кінець >>

Всього 309 - 322 з 385
RocketTheme Joomla Templates