Магазин
 
Головна
"Кубок Абриколь - 2011". 1 день.
В тернопільському БК "Абриколь" розпочався традиційний щорічний всеукраїнський турнір "Кубок Абриколь - 2011" на честь "дня народження" клубу. Змагання зібрали більше 30 учасників з нашої області та інших регіонів України. О 10.00 відбулось урочисте відкриття турніру та розпочались відбіркові змагання. Пропонуємо онлайн сітку та результати змагань.
 
Чемпіонат України з Пулу
Майже цілий тиждень з 14 по 18 грудня в Києві буде відбуватись Чемпіонат України з пулу по всіх дисциплінах: "14+1", "8", "9" та "10". Тернопільський спортсмен Ігор Томащук бере участь в даних змаганнях. Він пропустив дисципліну "14+1", зате дуже добре показав себе в "9". Спочатку дві впевнені перемоги, а зараз на нього чекає боротьба з Акулінічевим Кирилом за вихід в олімпійку. Пропонуємо онлайн результати та відеотрансляцію змагань.
 
Кубок України з Вільної піраміди.
Сьогодні в м. Судак (АР Крим) розпочався Кубок України з "Вільної піраміди". В турнірі беруть участь 30 чоловіків та 14 жінок. З тернополян в змаганнях бере участь Наконечний Ігор. Пропонуємо відеотрансляцію>>
 
Вітаємо Андрія Мазепу з Днем Народження!
Вітаємо з 35 - річчям голову Тернопільського осередку Національної федерації спортивного більярду України Мазепу Андрія В`ячеславовича.
Незабутніх вражень, щасливих подій, здійснення задумів, втілення мрій! Хай прекрасним цвітом шлях життя рясніє, справджуються завжди заповітні мрії. Хай палають в серці почуття високі, а доля дарує повні щастям роки.

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Наступна > Кінець >>

Всього 309 - 322 з 397
RocketTheme Joomla Templates