Магазин
 
Головна
Цікаві спостереження

Романтика з києм

Завітавши увечері в більярдний клуб «Абриколь», за пулівським столом часто можна помітити одну досить привабливу пару. Трохи поспостерігавши за ними, проникаєшся їхнім спокоєм та гармонією: тепла, невимушена, жартівлива розмова, гра із захопленням, але без тіні суперечок. Одразу також кидається в око впевненість та чіткість рухів, отже, це не новачки у більярді. Гордовита постава цих людей видає, що за плечима в них багатий досвід не лише в більярдній грі.
Володимир та Надія Маціпура – сім`я бізнесменів. Більярд для них - можливість відпочити після важких «бізнесових буднів». Гра за пулівським столом їх більше приваблює навіть за пікніки за містом. Уже два роки вони активно грають разом. Річ у тім, що раніше Володимир Костянтинович захоплювався російською Пірамідою, а Надія Олексіївна – Пулом. «Починали з російського, але перейшли на більш легший вид», - розповідає Надія Олексіївна. Заради своєї дружини Володимир Костянтинович пішов на компроміс. Тепер для них це особливий сімейний відпочинок. «Виявилось, що разом буває навіть дуже цікаво. Наговорившись за грою, в нас не вистачає вдома слів на сварку», - з посмішкою продовжує Надія Олексіївна, не відриваючись від гри. Від її пильного погляду не сховалась жодна вигідна комбінація шарів.
Більярд можна порівняти з грою в шахи, адже крім майстерності та відточеності рухів, потрібно «прораховувати ходи», що добре вдається Надії та Володимиру.
 
Вітаємо Островського Руслана - срібного призера зі снукеру!!!
В Києві 11 - 12 грудня відбувся Кубок Києва зі снукеру - 2010. В змаганнях брали участь 33 чоловіка. Більшість, звичайно, з Києва, але також були учасники із Червонограду, Запоріжжя, Одеси, Хмельницького. Від Тернопільського осередку ФСБУ поїхав кращий снукерист нашої області Руслан Островський. Він успішно пройшов чвертьфінал, півфінал, і лише в фіналі поступився майстру спорту Ісаєнко Сергію.

Вітаємо Руслана зі срібною медаллю у Кубку Києва зі снукеру - 2010!!! Так тримати!!!

 
Чемпіонат області з Пулу "9" та "8" 11.12.10 р.
В суботу 11 грудня в БК "Абриколь" відбулись останні планові змагання 2010 року - Відкритий чемпіонат області з Пулу, дисципліни "Вісімка", "Дев`ятка". Абсолютним чемпіоном області з Пулу в обидвох дисциплінах став Руслан Островський. Друге місце в дисципліні "Дев`ятка" заняв Ігор Томащук, а третє - Віталій Пацура зі Львова.

В дисципліні "Вісімка" Віталій Пацура заняв друге місце, а третє посів ще один львівський спортсмен Андрій Щудло. До речі, Віталію всього 14 років, що ще раз доводить, що не вік грає роль в успішності спортсменів, а виключно їх майстерність та наполегливість в тренуваннях.

>>Сітка Пул "9">> Підсумковий протокл>> Фото з турніру>>                                                         >>Сітка Пул "8">> Підсумковий протокол>>

 
Вітаємо Лящука Ростислава Петровича з виходом у чвертьфінал
В Києві 3 грудня (якраз підчас нашого турніру "Кубок Абриколь - 2010") відбувався всеукраїнський турнір "Кубок В. Готовцева - 2010" для ветеранів. Від Тернопільського осередку Національної Федерації спортивного більярду України на ці змагання поїхав Лящук Ростислав Петрович. Він успішно пройшов у чвертьфінал, але програв Михайлу Погодіну (котрий, до речі, отримав друге місце в цих змаганнях). На мою думку, Ростислав Петрович досить гідно представив в столиці нашу область, з чим його і вітаємо!!!
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 Наступна > Кінець >>

Всього 309 - 322 з 351
RocketTheme Joomla Templates