Магазин
 
Головна
Кубок Тернопілької області з Пулу "8"

26 березня в БК "Абриколь" відбувся Кубок Тернопільської області з Пулу, дисципліна "Вісімка". В змаганнях приймали участь 16 більярдистів (усі тернополяни). Кубок області із значними зусиллями виборов Шаванов Олег. В фіналі йому випало зустрітись з абсолютним чемпіоном нашої області у 2010 році Островським Русланом. Досить напруженою була їхня гра, але перемога все ж дісталась Олегу з рахунком 6:4. Два третіх місця поділили Томащук Ігор та Смакула Ілля. Фото з турніру>>Підсумковий протокол>>Сітка>>

 
Відкритий чемпіонат області з Вільної піраміди

12 березня в СБК "Абриколь" відбувся відкритий чемпіонат області з Вільної піраміди. В туннірі приймали участь 26 чоловік. З них 14 - тернополян, 5 спортсменів з Чортковата та 7 учасників з Івано-Франківська та Франківської обл.Цікавим та незвичним було те, що переожцями чемпіонату стали виключно гості нашої області. Перше місце виборов Дємідов Михайло (Івано-Франківськ), друге посів Гринішак Ярослав (Івано-Франківськ). Третє місце поділили молодий спортсмен Дмитерко Юрій (Коломия) та Мєховніков Руслан (Білорусія). Фото з турніру>> Підсумковий протокол>>Сітка>>

 

 
Вітаємо Островського Руслана з членством у збірній команді України зі Снукеру!!!
Лише на днях ми отримали приємну звістку – наш спортсмен, Руслан Островський, пройшов відбірковий турнір в Києві і став членом збірної команди України зі Снукеру.
З 22 по 28 лютого в Києві проходив семінар збірної України зі Снукеру, під керівництвом тренера межнародної снукерної академії Алана Трігга. В семінарі приймали участь десятка найсильніших снукеристів України. Під час семінару був проведений відбірковий турнір, за результатами якого був остаточно визначений склад збірної команди України. Четверо найкращих снукеристів нашої країни, один з яких тернополянин Руслан Островський, поїдуть на Командний Чемпіонат Європи зі Снукеру, що відбудеться з 29 березня по 7 квітня 2011 року на острові Мальта.
 
Динамічна піраміда 12 лютого 2011 року
На вихідних 18 лютого в СБК "Абриколь" відбувся відкритий турнір з Динамічної піраміди. В змаганнях приймали участь спортсмени з Тернополя, Хмельницького, Чорткова та Бучача. Загалом було 24 учасника. До півфіналу вдалося дійти лише одному тернополянину та двом спортсменам з Чорткова, а переможцем турніру став більярдист з м. Теребовлі Наконечний Ігор. Друге місце заняв Просинюк Тарас (Чортків), а третє поділили Зимак Микола Борисович (Чортків) та Подлісний Олександр (Тернопіль).
Хочеться також відмітити наймолодшого учасника наших змагань - Калявського Віталія з Бучача. Не зважаючи на свій вік, він досить впевнено почував себе на змаганнях серед дорослих.
Наступними змаганнями з Піраміди буде Відкритий чемпіонат області з Вільної піраміди 12 березня 2011 року.

 

Фото з турніру>> Підсумковий протокол>> Сітка>>

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 Наступна > Кінець >>

Всього 309 - 322 з 362
RocketTheme Joomla Templates