Магазин
 
Головна
В Києві закінчились V Всеукраїнські Молодіжні Ігри. Вітаємо команду юніорів!!!
В неділю в Києві закінчились V Всеукраїнські Молодіжні Ігри з більярдного спорту Пул з дисципліни "Дев`ятка". Команда юніорів Тернопільської області зайняла 5 місце. Особлива гордість перейме тернополян, якщо взяти до уваги, що перше та друге місце на цих змаганнях зайняли команди Дніпропетровської області та м. Києва (де кожен учасникмав звання якщо не Майстра більярдного спорту, то КМС).
 
Кубок Тернопільської області з Пулу "10"
14 травня в Тернополі в БК "Абриколь" відбувся відбірковий турнір на Кубок України з Пулу, дисципліна "10". В змаганнях брали участь 13 спортсменів (усі тернополяни). Переможцем Кубку області став Островський Руслан, але на цей раз перемога йому далась не так легко. В ході гри він програв Шаванову Олегу і "впав" на нижню сітку, але
 
Четверо найсильніших юніорів більярдистів їдуть в Київ
Як уже повідомлялось, на початку травня в Тернополі відбувся перший відбірковий Чемпіонат області з більярдного спорту серед юніорів. Змагання проводились під егідою обласного осередку Національної Федерації спортивного більярду України (ФСБУ) та управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації. Четверо найсильніших більярдистів нашої області, що вибороли перші та другі місця на обласних відбіркових змаганнях, їдуть в Київ на V Всеукраїнські Молодіжні Ігри, що відбуватимуться 12-15 травня в СБК "Бінго".
 
Чемпіонат Тернопільської області Пул "9", юніори
7 травня в БК "Абриколь"завершились відбіркові змагання з більярдного спорту (Пул "9") серед хлопців та дівчат до 18 років. Четверо переможців Тернопільського чемпіонату поїдуть в Київ на Всеукраїнські Молодіжні Ігри.

Переможцями серед юнаків стали: Островський Андрій - І місце, Смакула Ілля - ІІ місце, третє місце поділили Бобик Дмитро та Капелюшек Денис.

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 Наступна > Кінець >>

Всього 323 - 336 з 387
RocketTheme Joomla Templates