Магазин
 
Головна
Турнір вихідного дня "Дев"ятка"
5 червня відбувся в клубі турнір вихідного дня. Участь приймавли усі бажаючі спробувати свої можливості. Гра тривала до 5 перемог, фінал до 7.Спортсеми з великим задоволенням показували свою майстерність в грі. Найсильнішим, впевнено боровшись за приз став Руслан Островський. Друге місце отримав Черкіс Михайло, програвши в фіналі Русланові з рахунком 6:7. Третє - четверте наполегливо і впевнено отримали Гаврилишен Павло та Наконечний Ігор. Усі спортсмени та глядачі отримали максимум задоволення від гри. Наступні змагання відбудуться 07.08.10 Відкритий турнір з Пулу, дисципліна "Вісімка", чол., жін.
 
Відкритий чемпіонат області "Вільна піраміда"
29.05.10. Відбувся відкритий чемпіонат області, дисципліна "Вілна піраміда".
Наконечний{ Ігор дуже серйозно і наполегливо підійшов до гри. Це дало йому свої результати.
Дуже швидка зустріч і впевнена перемога Ігоря привела його в фінал. До останнього шара неможливо щось
передбачити. Коли Ігор Наконечний забив вирішальний шар в фіналі Подлісному Олександру, зал почав аплодувати. Всі учасники проявили характер і волю до перемоги. Третє - четверте посіли Сем'янів Андрій та Оленюк Василь. Наступні змагання відбудуться 19.06.10.Відкритий турнір, дисципліна "Комбінована піраміда",чол., жін.
 
9 - 11 квітня КУБОК УКРАЇНИ з Пулу, дисципліна "Вісімка"
ПЕРЕМОЖЕЦЬ КУБКА УКРАЇНИ з Пулу, дисципліна "Вісімка" став Євгеній Новосад та Половинчук Катерина. В змаганні брали участь 28 спортсменів (чоловіки) та 7 учасниць (жінки) з різних областей: Київ, Дніпопетровськ, Запоріжжя, Хмельницький, Львів. В фіналі зустрілись Новосад Євгеній (Дніпопетровськ) та Осипенко Дмитро (Запоріжжя).Гра була дуже напруженою та цікавою.Фінал закінчився перемогою Євгенія з рахунком 8:5. Друге місце посів Осипенко Дмитро. 3 - 4 - отримали Островський Руслан та Юрецький Віталій. А серед дівчат отримала заслужено Кубок України Половинчук Катерина з Києва. Друге місце посіла Красножон Дарія (Київ) яка програла Катерині в фіналі з рахунком 7:4. 3 - 4 місце отримали Голубева Аліна та Евсеенко Юлія.Сітка жінки
Сітка чоловіки 
27.03.10 Відбувся турнір з Пулу, дисципліна "Вісімка"
27 березня в клубі проводились змагання з Пулу. Переможцем турніру став Олег Шаванов. Гра була дуже інтригуючою, насиченою професійною майстерністю.Учасники турніру наполегливо боролись за перше місце. Друге місце отримав Степан Матвійків. Третє - четверте посіли Ігор Томащук та Островський Руслан. Наступні змагання відбудуться 9 квітня - 11квітня Кубок України з Пулу, дисципліна "Вісімка" чоловіки, жінки.
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 Наступна > Кінець >>

Всього 323 - 336 з 354
RocketTheme Joomla Templates