Магазин
 
Головна
Відкритий чемпіонат області з Динамічної піраміди
28 травня в БК "Абриколь" відбулись заключні змагання весняного сезону з більярдного спорту. Переможцями чемпіонату Тернопільської області з Динамічної піраміди стали спортсмени з Чорткова Миронюк Василь (І місце) та Просинюк Тарас (ІІ місце). Третє місце поділили Калявський Віталій з Бучача (наймолодший учасник турніру) та Дрозда Олександр з Хмельницького.
 
Кубок СНД зі Снукеру
Нещодавно в Києві завершився Відкритий Кубок СНД зі Снукеру. В турнірі приймали участь 37 спортсменів з чотирьох країн: України, Латвії, Турції та Нідерландів. Невеликою була кількість іноземних спортсменів, зате досить цікавим виявився склад українських представників. Окрім традиційних лідерів українского снукеру (Сергія Исаєнко, тернополянина Руслана Островського, Влада Вишневського, Сергія Петраш) на змагання зареєструвались найсильніші пулісти нашої країни: Артем Кошовий, Євгеній Новосад та Дмитро Осипенко. Але й це ще не все — спробувати свої сили в снукері вирішили й зірки зовсім далекої від цього виду більярду Пірамиди: Артем Матвійчук та Максим Коліжук.Отже, змагання обіцяли бути досить цікавими.
 
В Києві закінчились V Всеукраїнські Молодіжні Ігри. Вітаємо команду юніорів!!!
В неділю в Києві закінчились V Всеукраїнські Молодіжні Ігри з більярдного спорту Пул з дисципліни "Дев`ятка". Команда юніорів Тернопільської області зайняла 5 місце. Особлива гордість перейме тернополян, якщо взяти до уваги, що перше та друге місце на цих змаганнях зайняли команди Дніпропетровської області та м. Києва (де кожен учасникмав звання якщо не Майстра більярдного спорту, то КМС).
 
Кубок Тернопільської області з Пулу "10"
14 травня в Тернополі в БК "Абриколь" відбувся відбірковий турнір на Кубок України з Пулу, дисципліна "10". В змаганнях брали участь 13 спортсменів (усі тернополяни). Переможцем Кубку області став Островський Руслан, але на цей раз перемога йому далась не так легко. В ході гри він програв Шаванову Олегу і "впав" на нижню сітку, але
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Наступна > Кінець >>

Всього 337 - 350 з 403
RocketTheme Joomla Templates