Магазин
 
Головна
Відкритий жіночий турнір з Пулу, дисципліна "Вісімка"
6 березня в більярдному клубі "Абриколь" пройшов жіночий турнір з Пулу. В турнірі прийняли участь 12 спортсменок. Турнір був присв'ячений до Дня 8 березня.Переможницею цього турніру стала Лошенюк Ольга. Друге місце посіла Мокрій Ольга. Третє - четверте місця посіли Фандзига Наталія та Левицька Оксана.
 
Визначились переможці чемпіонату області з "Динамічної піраміди"
20 лютого відбувся чемпіонат області, який є відбірковим до чемпіонату України "Динамічна піраміда". В фіналі зустрілись Ігор Наконечний та Подлісний Олександр. Фінальна зустріч була дуже напруженою, глядачі пильно спостерігали за подіями гри. Спортсмени довго боролись з перше місце. Фінал завершився перемогою Ігоря Наконечного з рахунком 4 :1. Третє - четверте місця отримали Зимак Микола та Сем'янів Андрій.
 
Відкритий турнір, "Вільна піраміда"
13 лютого в клубі відбулись зманання з "Вільної піраміди". В фіналі турніру зустрілись Ігор Наконечний і Микола Зимак. Фінальна гра була дуже цікавою, глядачі із задоволенням спостерігали за грою.Фінал завершився перемогою Миколи Зимака з рахунком 5:4. Третє -четверте місця посіли -Подлісний Олександр і Дзингель Володимир.
 
6 лютого відбувся відкритий турнір з Пулу, дисципліна "14+1". Переможцем став Ігор Наконечний
6 лютого в клубі пройшов турнір з Пулу, дисципліна "14+1".
Переможцем турніру став Ігор Наконечний. Друге місце посів Островський Руслан який програв Ігорю в фіналі з рахунком 61:75. Гра була для вболівальників дуже цікавою. Трете - четверте місця посіли Подлісний Олександр і Томащук Ігор.
Наступні змагання відбудуться 06.03.2010р. Дисципліна "Вісімка" до Дня 8 березня.

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 Наступна > Кінець >>

Всього 337 - 350 з 362
RocketTheme Joomla Templates