Магазин
 
Головна
Вітаємо Томащука Ігора з Днем Народження!
Бажаємо сімейного щастя, міцного здоров`я, успіху в бізнесі, а також в більярді. Нехай вийняткова наполегливість Ігора в тренуваннях допоможе показати такий же вийнятковий результат на Кубку України з Пулу.
 
Турнір з Вільної піраміди серед глухих м. Тернополя

4 листопада в БК "Абриколь" відбувся незвичний турнір з більярдного спорту. Незвичним він був перш за все для суддів, адже змагання проводились серед нечуючих гравців. Турнір проводився з російського більярду, дисципліна "Вільна піраміда". В турнірі брали участь шестеро чоловіків. Володарем кубку на даних змаганнях став Сопивник Микола. Друге місце зайняв Левицький Роман. Третє місце поділили Салімонов Олександр та Воляник Петро.

Фото>> Підсумковий протокол>> Сітка>>

 
Більярд без обмежень!!!
В суботу 29 жовтня в БК "Абриколь" завітала досить велика компанія, що відразу привернула увагу постійних відвідувачів. Це була група глухих та слабочуючих  разом з художнім керівником обласного будинку культури глухих Галиною Петрівною Бутко. Саме від неї нещодавно дирекція БК "Абриколь" дізналась, що багато таких людей в Тернополі грають в більярд.

Фото>>

 
Чемпіонат Тернопільської області з "Вільної піраміди"
29 жовтня в більярдному клубі "Абриколь" відбувся Чемпіонат Тернопільської області з Вільної піраміди. Участь в змаганнях цього разу приймали лише тернополяни. Переможцем чемпіонату став Андрій Сеник. Друге місце посів Іванчишин Петро. Третє поділили Оленюк Василь та Подлісний Олександр.

Фото>> Підсумковий протокол>> Сітка>>

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Наступна > Кінець >>

Всього 337 - 350 з 415
RocketTheme Joomla Templates