Магазин
 
Головна
Турнір вихідного дня з Пулу, 30 жовтня 2010 року
30 жовтня в БК "Абриколь" для всіх бажаючих не просто відпочити, а ще й позмагатися у грі в більярд проводився Турнір вихідного дня з Пулу, дисципліна "Дев`ятка". Переможцем турніру став Томащук Ігор. Друге місце посів Черкіс Михайло. Дуже напруженою була фінальна гра. Всі глядачі з захопленням спостерігали, адже на початку вигравав Михайло з рахунком 5:2, потім з рахунком 6:3, потім 7:4. Але, коли, здавалося, ще одна гра і перемога буде за Михайлом, почав брати верх Ігор. Фінал закінчився зрахунком 8:7 на користь Ігора. Третє місце посів Островський Руслан, а четверте - його брат Островський Андрій.

Наступними змаганнями з Пулу буде Кубок України з Пулу, дисципліна "Дев`ятка" фінал. Змагання будуть проходити в Тернополі в БК "Абриколь" з 19 по 21 листопада 2010 року. Участь приймають чоловіки та жінки.

Сітка

Підсумковий протокол
 
Динамічна піраміда 09 жовтня 2010 року
9 жовтня відбувся турнір вихідного дня з більярдного спорту, дисципліна "Динамічна піраміда". Чому турнір вихідного дня? Тому, що учасниками такого турніру можуть бути усі бажаючі пограти в більярд у вихідний день. Причому вони мають можливість зустрітись в поєдинку за більярдним столом з кращими спортсменами нашої області.

Переможцем турніру став Наконечний Ігор з м. Теребовля. Друге місце зайняв Зимак Микола з м. Чортків. Третє та четверте місце посіли Дубенко Ігор з Хмельницького та Савіцький Олександр із Тернополя.

Наступний турнір з дисципліни "Вільна піраміда" відбудеться 04 - 05 грудня 2010 року. Це буде відкритий всеукраїнський турнір "Кубок Абриколь Тернопіль 2010".

Сітка

Підсумковий протокол
 
Відкритий чемпіонат з більярдного спорту, присвячений Дню людей похилого віку
03 жовтня в БК "Абриколь" відбувся незвичний турнір. В ньому приймали участь лише чоловіки від 60 років та старші. Відкритий чемпіонат Тернопільської області з більярдного спорту був присвячений Дню людей похилого віку. Найстаршому учаснику чемпіонату Давиденко Вячеславу Петровичу, якому в цьому році виповниться 72 роки, було вручено особливу футболку з пам`ятним написом. Перше місце в чемпіонаті виборов Казанський Олександр Олексійович. Друге місце посів Кузик Євген Дем`янович. Важкою та наполегливою була боротьба за третє місце між Каліберда Володимиром Григоровичем та Ковальчуком Станіславом Мар`яновичем. Та все ж Каліберда Володимир Григорович переміг з рахунком 3:2. Усі учасники чемпіонату показали свою високу майстерність гри, яка приходить лише з віком та постійними тренуваннями.

Сітка

Підсумковий протокол
 
Відкритий турнір, "Вільна піраміда" 18.09.2010 р.
18 вересня відбувся відкритий турнір з "Вільної піраміди". В змаганнях приймали участь 24 чоловіків та жінок. Перше місце впевнено виборов Дрозда Олександр із Хмельницького. Лише фінальна гра була для нього досить важкою, адже суперником його був також неодноразовий призер Наконечний Ігор. На цей раз Ігору дісталось друге місце. Третє та четверте місце посіли Зимак Микола Борисович та Просинюк Тарас із Чорткова. Досить цікаво було спостерігати за напруженою грою двох давніх суперників Наконечного Ігора та Зимака Миколи Борисовича, де на цей раз перемога дісталась Ігору з рахунком 4:2.

Наступний турнір з дисципліни "Вільна піраміда" відбудеться 04 - 05 грудня 2010 року. Це буде відкритий всеукраїнський турнір "Кубок Абриколь Тернопіль 2010".

Сітка

Підсумковий протокол
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 Наступна > Кінець >>

Всього 351 - 364 з 387
RocketTheme Joomla Templates