Магазин
 
Головна
Перший юніорський турнір з Пулу "8" 26.02.11 р.
Сьогодні в БК "Абриколь" відбувся перший турнір з більярдного спорту серед юніорів. В змаганнях приймали участь 15 чоловік (12 хлопців та 3 дівчини). Перше місце заняв Островський Андрій (16 років), друге - Капелюшек Денис (14 років). Третє та четверте місце поділили Смакула Ілля (12 років) та Гайда Назар (14 років). Загалом було 8 призових місць. Всі призери отримали карточки на безкоштовні заняття з більярду. Перша четвірка нагороджені медалями та кубком. Всі учасники турніру отримали пам`ятні дипломи.
 
Хто ще не впевнений в своїх силах для участі в таких змаганнях, може почати відвідувати школу майстерності більярдного спорту. Саме для юніорів зараз проводяться тренування на базі тернопільського СБК "Абриколь" у понеділок, середу та п`ятницю о 16.00.

Фото: тренування групи юніорів

 
Відкритий чемпіонат області з Комбінованої піраміди 22 січня 2011 р.
В суботу 22 січня в СБК "Абриколь" відбувся перший чемпіонат Тернопільської області 2011 року з російської піраміди, дисципліна "Комбінована піраміда". Це був відкритий чемпіонат, що дає змогу брати в ньому участь спортсменам з інших областей. Загалом в чемпіонаті брали участь 20 чоловіків, та одна дівчина - Сокульська Оля, яку не злякала перспектива змагатись з чоловіками.

Переможцем чемпіонату Тернопільської області став Сем`янів Андрій із Чорткова, який минулого року також виборов першість в чемпіонаті області з цієї ж дисципліни. Друге місце заняв Явний Віктор. Третє - четверте місце посіли Просинюк Тарас (м. Чортків) та Урбан Віктор (м. Хмельницький). Хочеться також відмітити спортсмена, для якого даний чемпіонат був першими змаганнями з більярдного спорту, в яких він приймав участь, і відразу показав досить хороший результат. Це тернополянин Тютюнник Павло, він заняв п`яте - шосте місце.Так тримати!!! І успіху надалі!!!

Фото з турніру>>        Підсумковий протокол>>        Сітка>>

 
Турнір вихідного дня Пул "9" 15 січня

15 січня в СБК "Абриколь" відбулись перші змагання в новому 2011 році з більярдного спорту. Першим в цьому місяці був турнір з Пулу, дисципліна "Дев`ятка". Переможцем турніру став абсолютний чемпіон тернопільської області з Пулу 2010 року Островський Руслан. Друге місце заняв Томащук Ігор, а третє - Подлісний Олександр.

Хоча переможцями турніру стали вже звичні для тернополян спортсмени, всеж цей турнір був особливим: в ньому брали участь молоді більярдисти, для яких ці змагання були дебютом. Змагання проводились за принципом гандікапу. Юніорам давалась "фора" в три перемоги з шести, коли їм доводилось змагатися з дорослими. Значних успіхів досяг один з таких початківців Ілля Смакула (12 років). Він заняв четверте місце. І не дивно, адже він не пропустив ще жодних тренувань.

До речі, в кінці лютого відбудуться змагання з Пулу саме для юніорів. Детальну інформацію можна дізнатись в БК "Абриколь", або за тел. 23-19-50. А найкраще, поки ще є час до змагань, приходьте на тренування, що відбуваються в понеділок, середу та п`ятницю о 16.00.

Фото з турніру >> Підсумковий протокол>> Сітка>>

 
Школа майстерності більярдного спорту оголошує новий набір
Школа майстерності більярдного спорту, що діє на базі СБК "Абриколь", оголошує набір дітей віком від 10 років та підлітків в нові групи по Пулу, або Піраміді (за бажанням). Бажаючим прохання звертатись за тел. 42-52-93. В час зимових канікул тренування будуть відбуватись щодня. Кращі спортсмени з підлітків будуть мати нагоду в травні 2011 року поїхати в Київ на "V молодіжні неолімпійські ігри 2011". Отже часу для тренувань не так уже й багато. Поспішайте!!!
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Наступна > Кінець >>

Всього 351 - 364 з 399
RocketTheme Joomla Templates