Магазин
 
Головна
Турнір вихідного дня Пул "9" 15 січня

15 січня в СБК "Абриколь" відбулись перші змагання в новому 2011 році з більярдного спорту. Першим в цьому місяці був турнір з Пулу, дисципліна "Дев`ятка". Переможцем турніру став абсолютний чемпіон тернопільської області з Пулу 2010 року Островський Руслан. Друге місце заняв Томащук Ігор, а третє - Подлісний Олександр.

Хоча переможцями турніру стали вже звичні для тернополян спортсмени, всеж цей турнір був особливим: в ньому брали участь молоді більярдисти, для яких ці змагання були дебютом. Змагання проводились за принципом гандікапу. Юніорам давалась "фора" в три перемоги з шести, коли їм доводилось змагатися з дорослими. Значних успіхів досяг один з таких початківців Ілля Смакула (12 років). Він заняв четверте місце. І не дивно, адже він не пропустив ще жодних тренувань.

До речі, в кінці лютого відбудуться змагання з Пулу саме для юніорів. Детальну інформацію можна дізнатись в БК "Абриколь", або за тел. 23-19-50. А найкраще, поки ще є час до змагань, приходьте на тренування, що відбуваються в понеділок, середу та п`ятницю о 16.00.

Фото з турніру >> Підсумковий протокол>> Сітка>>

 
Школа майстерності більярдного спорту оголошує новий набір
Школа майстерності більярдного спорту, що діє на базі СБК "Абриколь", оголошує набір дітей віком від 10 років та підлітків в нові групи по Пулу, або Піраміді (за бажанням). Бажаючим прохання звертатись за тел. 42-52-93. В час зимових канікул тренування будуть відбуватись щодня. Кращі спортсмени з підлітків будуть мати нагоду в травні 2011 року поїхати в Київ на "V молодіжні неолімпійські ігри 2011". Отже часу для тренувань не так уже й багато. Поспішайте!!!
 
Турнір вихідного дня Пул "14+1" 05 лютого
В суботу 5 лютого в Тернополі в БК "Абриколь" відбувся турнір вихідного дня з Пулу, дисципліна "14+1". Змагання знову проводились за принципом гандікапу, де сильніші гравці давали "фори" слабшим. Дана дисципліна є досить цікавою, і багато втратили ті, хто мав можливість прийти та навчитись правил нової гри, але не захотіли (або побоялись) взяти участь у змаганнях.

Призерами турніру поки що стали все ті ж найсильніші тернопільські пулісти: перше місце - Островський Руслан, друге місце - Томащук Ігор, і третє - Подлісний Олександр. Нагадуємо, що більшість турнірів, що проводить Тернопільський обласний осередок Національної Федерації спортивного більярду України, на базі СБК "Абриколь", є відбірковими на Чемпіонати та Кубки України. Даний турнір також був відбірковим, і переможці поїдуть в Київ на Кубок України з Пулу, дисципліна "14+1".

Фото з турніру>> Підсумковий протокол>> Сітка>>

 
Робота Тернопільського осередку ФСБУ за 2010р.

Плідним видався минаючий рік для Тернопільського осередку Національної Федерації спортивного більярду України. У 2010 році було проведено 20 змагань.

В число проведених змагань входять обласні чемпіонати, Всеукраїнські Кубки та відбіркові турніри з усіх дисциплін Піраміди та Пулу.
Ми практикуємо проведення відкритих змагань, що дає можливість брати в них участь спортсменам з інших областей, в тому числі і з клубів, які не є членами Національної Федерації спортивного більярду України. На обласні чемпіонати та турніри приїжджають спортсмени не лише з усієї нашої області, а й з сусідніх обласних центрів: Івано-Франківська, Хмельницького, Рівного, Вінниці, зі Львова. А це означає, що тернопільські спортсмени мають нагоду вдосконалювати свої вміння та навики, порівнюючи себе не лише з тернопільськими партнерами, а й з кращими гравцями інших регіонів.
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Наступна > Кінець >>

Всього 351 - 364 з 397
RocketTheme Joomla Templates