Магазин
 
Головна
Відкритий турнір, "Вільна піраміда"
13 лютого в клубі відбулись зманання з "Вільної піраміди". В фіналі турніру зустрілись Ігор Наконечний і Микола Зимак. Фінальна гра була дуже цікавою, глядачі із задоволенням спостерігали за грою.Фінал завершився перемогою Миколи Зимака з рахунком 5:4. Третє -четверте місця посіли -Подлісний Олександр і Дзингель Володимир.
 
6 лютого відбувся відкритий турнір з Пулу, дисципліна "14+1". Переможцем став Ігор Наконечний
6 лютого в клубі пройшов турнір з Пулу, дисципліна "14+1".
Переможцем турніру став Ігор Наконечний. Друге місце посів Островський Руслан який програв Ігорю в фіналі з рахунком 61:75. Гра була для вболівальників дуже цікавою. Трете - четверте місця посіли Подлісний Олександр і Томащук Ігор.
Наступні змагання відбудуться 06.03.2010р. Дисципліна "Вісімка" до Дня 8 березня.

 
23 січня відбувся турнір з Пулу "Дев'ятка"
23 січня в клубі пройшов турнір з Пулу,дисципліна "Дев'ятка". Переможцем турніру став Островський Руслан. Друге місце посів Наконечний Ігор,який програв Русланові в фіналі з рахунком 3:6.Третє - четверте місця посіли Черкіс Михайло та Матвійків Степан.
Наступний турнір з Пулу "14+1" відбудеться 6 лютого.

 
9 січня чемпіонат області з "Комбінованої піраміди"

перегляньте фотографії в фотогалереї
9 січня відбулись змагання з "Комбінованої піраміди". В фіналі зустрілись Сем'янів Андрій і Подлісний Олександр. Фінальна зустріч була дуже напруженою, глядачі із задоволенням спостерігали за грою. Фінал завершився перемогою Сем'янів Андрія з рахунком 4:2.
Третє - четверте місця - Демчишин Олександр і Демкович Володимир.
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 Наступна > Кінець >>

Всього 365 - 378 з 388
RocketTheme Joomla Templates