Магазин
 
Головна
Відкритий чемпіонат з більярдного спорту, присвячений Дню людей похилого віку
03 жовтня в БК "Абриколь" відбувся незвичний турнір. В ньому приймали участь лише чоловіки від 60 років та старші. Відкритий чемпіонат Тернопільської області з більярдного спорту був присвячений Дню людей похилого віку. Найстаршому учаснику чемпіонату Давиденко Вячеславу Петровичу, якому в цьому році виповниться 72 роки, було вручено особливу футболку з пам`ятним написом. Перше місце в чемпіонаті виборов Казанський Олександр Олексійович. Друге місце посів Кузик Євген Дем`янович. Важкою та наполегливою була боротьба за третє місце між Каліберда Володимиром Григоровичем та Ковальчуком Станіславом Мар`яновичем. Та все ж Каліберда Володимир Григорович переміг з рахунком 3:2. Усі учасники чемпіонату показали свою високу майстерність гри, яка приходить лише з віком та постійними тренуваннями.

Сітка

Підсумковий протокол
 
Відкритий турнір, "Вільна піраміда" 18.09.2010 р.
18 вересня відбувся відкритий турнір з "Вільної піраміди". В змаганнях приймали участь 24 чоловіків та жінок. Перше місце впевнено виборов Дрозда Олександр із Хмельницького. Лише фінальна гра була для нього досить важкою, адже суперником його був також неодноразовий призер Наконечний Ігор. На цей раз Ігору дісталось друге місце. Третє та четверте місце посіли Зимак Микола Борисович та Просинюк Тарас із Чорткова. Досить цікаво було спостерігати за напруженою грою двох давніх суперників Наконечного Ігора та Зимака Миколи Борисовича, де на цей раз перемога дісталась Ігору з рахунком 4:2.

Наступний турнір з дисципліни "Вільна піраміда" відбудеться 04 - 05 грудня 2010 року. Це буде відкритий всеукраїнський турнір "Кубок Абриколь Тернопіль 2010".

Сітка

Підсумковий протокол
 
Відкритий турнір з Пулу, дисципліна "Дев`ятка" 11.09.2010 р.
Після літнього відпочинку в БК "Абриколь" знову розпочався період змагань. 11 вересня відбувся турнір з Пулу, дисципліна "Дев`ятка". Переможцем турніру став Островський Руслан, який впевнено йшов до перемоги, адже неодноразово виборював призові місця в цій дисципліні. Друге місце посів Томащук Ігор. Третє та четверте місце завоювали Хромов Олексій та Подлісний Олександр. На цьому турнірі кожен учасник мав змогу помірятись силами з усіма суперниками. Гра тривала до шести перемог. Всі учасники із задоволенням приймали участь в змаганнях.

Наступний турнір з Пулу, дисципліна "Дев`ятка" відбудеться 30 жовтня 2010 року. Він буде відбірковим до Кубку України з Пулу, дисципліна "Дев`ятка".

Сітка

Підсумковий протокол
 
Турнір вихідного дня "Дев"ятка"
5 червня відбувся в клубі турнір вихідного дня. Участь приймавли усі бажаючі спробувати свої можливості. Гра тривала до 5 перемог, фінал до 7.Спортсеми з великим задоволенням показували свою майстерність в грі. Найсильнішим, впевнено боровшись за приз став Руслан Островський. Друге місце отримав Черкіс Михайло, програвши в фіналі Русланові з рахунком 6:7. Третє - четверте наполегливо і впевнено отримали Гаврилишен Павло та Наконечний Ігор. Усі спортсмени та глядачі отримали максимум задоволення від гри. Наступні змагання відбудуться 07.08.10 Відкритий турнір з Пулу, дисципліна "Вісімка", чол., жін.
 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Наступна > Кінець >>

Всього 365 - 378 з 399
RocketTheme Joomla Templates