Магазин
 
Головна
Кубок товариства "Вікторія"
17 січня 2016 року Громадське спортивне товариство "Вікторія" с.Стриївка Збаразького р-ну провело втретє традиційний турнір з більярдного спорту кубок Стриївки .В ньому взяли участь 14 учасників .Результати турніру -1 місце -Свист Михайло ,2 місце -Ямчук Григорій ,3 місце -Чекальський Віктор та Оліх Віталій .ГСТ "Вікторія "висловлює подяку всім учасникам ,організаторам турніру та клубу" Абриколь ".
 
Увага! Увага!
До уваги спортсменів! 26-27 грудня 2015 року в місті Чорткові в більярдному клубі "Біллія" відбудеться турнір з вільної піраміди. Довідки за телефоном: (067)8794446
 
Підсумок "Кубка Абриколь-2015"
Традиційний всеукраїнський турнір з більярду «Кубок Абриколь 2015» пройшов 5-6 грудня в спортивно-більярдному клубі «Абриколь». Змагання відкрили директор департаменту у справах сім`ї,молоді ,фізкультури і спорту Тернопільської ОДА Віктор Мацикур та керівник відокремленого підрозділу національної федерації більярду України в Тернопільській області Андрій Мазепа. Як і в попередні роки на змаганнях були присутні,як члени збірних команд України, КМС, майстри спорту, так і любителі більярду, що додавало перчинки. Цьогорічний турнір був багатий на несподіванки.Так,вперше в історії «Кубку Абриколь» ,що проходить з 2003 року,у фінал пробилася жінка,глядацькі симпатії були на її боці.Це відома вінницька спортсменка Тучак Тетяна. Позаминулорічний переможець «Кубку Абриколь 2013» Тимчій Станіслав з м.Луцьк став третім, як і Свист Віталій з Тернополя. «Кубок Абриколь 2015» вдруге поспіль залишився у Тернополі, його знову забрав наш спортсмен Андрій Сеник, який минулого місяця виконав майстра спорту на чемпіонаті України по снукеру. 5-8 місця зайняли Сокальський Анатолій (м.Чернівці), Грановський Владислав (м.Луцьк), Миронюк Василь (м.Чортків) та Квасюк Володимир(м.Вінниця).
 
Вітаємо з перемогою!
Вітаємо Сеника Андрія з перемогою у відкритому всеукраїнському турнірі з вільної піраміди "Кубок Абриколь-2015".
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 99 - 112 з 354
RocketTheme Joomla Templates